Piknik rodzinny 2019

01-06-2019
Wstecz

W dniu 01.06.2019r. odbył się po raz kolejny piknik rodzinny dla pracowników VAP. W związku z tym, że wydarzenie miało miejsce w wyjątkowym dniu jakim jest  „Dzień Dziecka” tego dnia to właśnie głównie dla najmłodszych przygotowaliśmy moc atrakcji ale nie tylko. Jak co roku tak i tym razem nie zabrakło dmuchanych zamków, wielorybów, statków na których bez wytchnienia bawiły się najmłodsze dzieci. Starsze dzieci korzystały z segwayów, rowerów przeciwskrętnych, katapulty. Bez wątpienia atrakcją dla wszystkich uczestników był występ iluzjonisty. Sztuczki podczas pokazu stanowiły zagadkę nie tylko dla dzieci ale i dorosłych. W czasie pikniku można było cofnąć się w czasie do czasów średniowiecza i polepić naczynia z gliny, powalczyć na miecze czy spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku.

Imprezę uświetnił pokaz starych samochodów – i tu główną atrakcję stanowiły Fiaty 126P na które dorośli patrzyli z sentymentem, a dzieci z dużym zdziwieniem. Każdy też mógł  odbyć krótką przejażdżkę. Swoją obecnością zaszczycili nas motocykliści z klubu Brobikers za co raz jeszcze serdecznie dziękujemy. Kolejny raz nie zawiedli nas strażacy, którzy przygotowali dla nas pokaz sprzętu i wozu strażackiego. Wieczorem do wspólnej zabawy zagrzewał występ zespołu Tropic.

 

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę – tego dnia dopisał dobry humor, profesjonalny i smaczny katering, i fantastyczna pogoda.