Wycieczka dla Pracowników – Warszawa 2019

31-07-2019
Wstecz

Na uczestników czekała masa atrakcji. W pierwszej kolejności zaplanowane było Muzeum Powstania Warszawskiego, czyli ważny punkt dla wszystkich turystów chcących poznać historię miasta oraz wpływ jego mieszkańców na losy naszego kraju.
Następnym celem było zwiedzanie miasta z jego głównymi atrakcjami turystycznymi m.in. Starówką, Grobem Nieznanego Żołnierza, Łazienkami Królewskimi czy innymi, historycznymi placami. Przy zwiedzaniu swoją fachową, profesjonalną wiedzą towarzyszył przewodnik. Po pierwszej części Pracownicy udali się na wspólny obiad w jednej z restauracji na Starym Mieście.
W drugiej części dnia wycieczka udała się do Zamku Królewskiego - kolejnej perełki na turystycznej mapie naszej stolicy. Pracownicy byli pod sporym wrażeniem tego niezwykłego zabytku oraz oglądanych tam ekspozycji. W historię i klimat tego miejsca również wprowadzał przewodnik.
Na sam koniec wycieczka odwiedziła obiekt, który widać praktycznie z każdego miejsca w Warszawie – Stadion Narodowy. Sam obiekt jest wielki i ciekawy architektonicznie, a wewnątrz na odwiedzających czeka mnóstwo ciekawostek.
Główny cel wycieczki, czyli integracja został spełniony w 100%. Mimo zmęczenia dniem pełnym wrażeń wszyscy wracali w świetnych humorach.